buton-liblice.jpg

 

buton-trest.jpg

 

hotel_mazanka.jpg

 

Marna3.jpg

 

SSC_AVCR_stredova-znacka_CZ_negativ_sm.png

Ubytování

Vila Lanna nabízí svým hostům různé možnosti ubytování a je jen na přání hosta, jakou si vybere. V 1. patře historické budovy je celkem 7 pokojů bez vlastního sociálního vybavení, ale v těsné blízkosti pokojů jsou 4 koupelny s toaletami. Všechny pokoje jsou vybaveny ledničkou, satelitní televizí, telefonem s přímou volbou a wi-fi připojením k internetu. Nejen ubytovaným hostům slouží salonek s krbem a freskami zdobená terasa s ničím nerušeným výhledem do pečlivě udržované zahrady.

V roce 2000 byla ubytovací kapacita rozšířena o 17 pokojů ve 2 depandancích vybudovaných v areálu zahrady. Tyto pokoje mají vlastní sociální zařízení, jsou vybaveny satelitní televizí, ledničkou, telefonem s přímou volbou, wi-fi a pevným připojením k internetu. K dispozici je bezbariérový pokoj.
Cena za ubytování je včetně snídaně a neomezeného připojení k internetu. V areálu objektu vily Lanna je pro ubytované hosty parkoviště a zrekonstruovaná rozsáhlá zahrada láká všechny návštěvníky k příjemným procházkám nebo k posezeni v altánku.
 

Recepce je otevřena 24 hod, k platbě přijímáme platební karty VISA, EUROMASTER, AMERICAN EXPRESS, DINNERS a další.