buton-liblice.jpg

 

buton-trest.jpg

 

hotel_mazanka.jpg

 

Marna3.jpg

 

SSC_AVCR_stredova-znacka_CZ_negativ_sm.png

Kalendář akcí

Lannobraní

Vážení příznivci dobrého jídla a pití,
již tradičně Vás zveme na 5. ročník Lannobraní, konající se dne 10. září 2019 od 16-21 hod v nádherné novorenesanční Lannově vile v Praze 6-Bubenči, tentokrát lehce „po staročesku“.
Můžete ochutnat z nabídky delikates – tuzemská i zahraniční vína, pivo, fermentádu, kávu, koření, uzeniny, domácí koláče a cukrovinky a speciality našeho šéfkuchaře.
K poslechu a tanci bude hrát staropražská kapela Hašlerka. Vstupné zdarma.
 

Lannobrani-2019.jpg

 

 

Spring yoga day

Sobota 23. 3. 2019 od 7:30 do 21:00

Přijďte si protáhnout tělo, vyčistit mysl a nastartovat se na krásné jarní dny.
Celý den budou probíhat nejen jógové lekce, ale také zajímavé workshopy. Výtěžek půjde na podporu organizace Pomocné tlapky o.p.s.. Jedná se o obecně prospěšnou společnost, která se již od svého založení zabývá chovem, předvýchovou a výcvikem asistenčních psů. Vycvičené psy pak zdarma předávají do dlouhodobého užívání tělesně postiženým, zejména těm, kteří jsou zcela nebo částečně upoutáni na invalidní vozík. Jejich pomoci se ale dočkají i lidé nevidomí, pacienti se záchvatovými onemocněními a lidé s kombinovaným onemocněním. Kromě výcviku asistenčních psů se dále Pomocné tlapky věnují výcviku vodících psů pro nevidomé a canisterapii.

 Více informací a registrace na www.yogamovement.cz nebo https://www.facebook.com/events/2155340561385744/ a registrace na info@yogamovement.cz.

spring-yoga-day.png

 

Akce roku 2018

Akce roku 2017

Akce roku 2016

Akce roku 2015

Akce proběhlé v roce 2014